Flash Cilt 3 – Goril Savaşı pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Francis Manapul ile Brian Buccellato, çizgileriyle ağları deliyorlar.”­IGN “THE FLASH, Francis Manapul ve Brian Buccellato sayesinde DC’nin en güzel kitaplarından biri.”­COMIC BOOK RESOURCES “DC’nin eğlenceli ve en istikrarlı kitaplarından biri” — NEWSARAMA GRODD’UN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKÜN Ona Kral Grodd diyorlar. Fazlasıyla akıllı, hiper­evrimleşmiş kuyruksuz maymunların vatanı Goril Şehri’nin demir yumruklu hükümdarı. Grodd, Flash’ın güçlerinin kaynağı olan Sürat Kuvveti’nin taşıyıcısı olarak seçildiğine inanıyor. Flash’ın o gücü kendisinden çaldığına inanıyor. Arkasında bir goril ordusuyla gücünü geri çalmaya geldi. Ve bu uğurda Central City’nin yok olması gerekiyorsa varsın olsun. Şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehlikeyi durdurmak için Flash, aklına gelebilecek en beklenmedik müttefiklere başvurmak zorunda; yıllardır savaştığı Haydutlar’a. Captain Cold, Hava Büyücüsü, Heatwave, Ayna Efendisi ve Glider nefret ettikleri düşmanlarıyla omuz omuza çarpışmak zorunda çünkü eğer Grodd’un saldırısı başarıya ulaşırsa tüm insanlıkla birlikte onlar da gorillerin kölesi olacak. Haydutlar ile Kızıl Şimşek, aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp Central City’yi kurtarabilirler mi? Başarılı olsalar bile arkaplanda ivmelenen, Flash’ın uğruna savaştığı her şeyi tersine çevirebilecek o çok daha feci tehdidin üstesinden gelebilirler mi? Yaratıcı kalemler FRANCIS MANAPUL, BRIAN BUCCELLATO, MARCUS TO ve MARCIO TAKARA güçlerini, efsane kahramanımızın şimdiye kadarki en aksiyon dolu macerası THE FLASH: GORİL SAVAŞI için birleştiriyor. Bu ciltte THE FLASH serisinin #13­19 arası sayıları toplanmıştır.
 

{strong}Flash Cilt 3 – Goril Savaşı isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Francis Manapul tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 24.06.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Flash Cilt 3 – Goril Savaşı kitabın özetini okuyabilir, Flash Cilt 3 – Goril Savaşı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Flash Cilt 3 – Goril Savaşı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Flash Cilt 3 – Goril Savaşı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir