Clock Strıker / Clock Çırağı 1 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

GENÇ BİLİM İNSANI CAST, EFSANEVİ BİR SAVAŞÇI-MÜHENDİS TOPLULUĞU OLAN DEMİRCİLERE KATILMAYI İPLE ÇEKİYOR.
 
Şansına Cast, onu yanına çırak, yani bir Striker olarak almayı kabul eden, hayatta kalmayı başarmış demircilerden biriyle, Philomena Clock ile tanışır. Hayatlarını tehlikeye atan bir dizi maceranın içerisinde Cast kendini ve sevdiklerini korumak için eski hırdavatları yeniden şekillendirme yeteneğini kullanır. Neyse ki en büyük icadı olan mobil laboratuvar protezi, avucunun içinde bilimsel deneyler yapmasına olanak sağlayarak ona güç katıyor!
 
Acaba Cast DEMİRCİLERİN yeni üyesi olabilecek mi? Daha da önemlisi teknolojinin yıkımdansa insanlara yardım etmek ve bir şeyler inşa edebilmek için kullanılabileceğini kanıtlayabilecek mi?
 

{strong}Clock Strıker / Clock Çırağı 1 isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Issaka Galadima tarafından kaleme alınmıştır. HAYALPEREST ÇOCUK tarafından 15.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Clock Strıker / Clock Çırağı 1 kitabın özetini okuyabilir, Clock Strıker / Clock Çırağı 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Clock Strıker / Clock Çırağı 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Clock Strıker / Clock Çırağı 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir