Çizgilerle Felsefe pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ünlü Meksikalı çizer Rius, Çizgilerle Felsefe’de felsefenin, Antik Çağ’dan günümüze uzanan öyküsünü eğlenceli, yalın bir dille ve çizgilerle aktarıyor. Kitabın giriş bölümünde “bu kitap uzmanlar için değil, felsefeye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır” uyarısını yapıyor ve felsefe tarihini bir çırpıda okunabilecek bir kurguyla sunuyor. MÖ 5. yüzyılda Miletoslu Thales’le başlayan felsefi düşüncenin, 21. yüzyılın post-yapısalcı filozoflarına gelene kadar hangi tarihsel dönemeçlerden geçtiğini ortaya koyuyor. Bu tarih aralığındaki tüm felsefi sistemler, temel öğretiler ve temsilcileri Rius’un çizgilerinde ve üslubunda âdeta eğlenceli bir felsefe dersine dönüşüyor. Rius, felsefeyi herkesin anlayabileceği bir kurgu ve dil ile ortaya koyarak, felsefenin kimi zaman soğuk ve anlaşılmaz gelen imajını da tersine çeviriyor.
 

{strong}Çizgilerle Felsefe isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Rius tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP tarafından 22.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Çizgilerle Felsefe kitabın özetini okuyabilir, Çizgilerle Felsefe kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Çizgilerle Felsefe kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Çizgilerle Felsefe kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir