Btooom! Cilt 04 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Son çizgi aşıldığında, insanlara ne olur?
 
Her yaş gurubundan insan, ıssız ve gizemli bir adada toplanır ve BİM adı verilen bombalarla “BTOOOM!” adlı ölüm kalım oyununu oynamaya zorlanır. Başkahraman Ryota Sakamoto, sakin ve dikkatli bir şekilde düşman oyuncuları ve dev kertenkeleleri yener, yiyecekleri ve ekibindekileri güvence altına alır. Ancak adadan kaçmak için gereken sekiz çipi toplamak hâlâ zor bir görevdir. Sakamoto ve ekibi, BİM kullanmadan kertenkeleleri ve düşman oyuncuları öldürerek hayatta kalan, gizemli bir bıçak kullanıcısıyla karşı karşıya gelir. Eski bir asker olduğunu iddia eden adam, Sakamoto ve arkadaşlarının peşine düşer… Kuralların olmadığı, ölüm kalım oyununun 4. cildi başlıyor!
 

{strong}Btooom! Cilt 04 isimli kitap 194 sayfadan oluşmaktadır ; Junya Inoue tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 22.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Btooom! Cilt 04 kitabın özetini okuyabilir, Btooom! Cilt 04 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Btooom! Cilt 04 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Btooom! Cilt 04 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir