Bloodborne 5 / Fenerli Kadın pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SİRENLERİN KAN ÇAĞRISI YHARNAM’I KARGAŞAYA SÜRÜKLEDİĞİNDE, AİLELER VE İNANÇ SINANACAK…
Canavarca salgın, bir zamanların ihtişamlı kenti Yharnam’ı kaosa sürüklediğinde yeni Avcılar sokaklarda kaderle savaşıyor. Gretchen ve öğrencisi Abraham irade ve akıl sağlıklarını görünmez bir düşmana karşı test ediyor. Lucien ve Vivien kardeşler evlerinin koruyuculuğuna güvenirken içeri sızan musibetle yüzleşiyorlar. Şifa Kilisesi’nin pisliğinin derinliklerinde bir rahip itikadıyla ilgili karanlık gerçeği keşfediyor. Soluk ay ışığı altında FENERLİ KADIN şarkı söylüyor, bir sonraki kurbanını arıyor.
Bu karakterlerin yollarının kesişmesine ve Büyük Av’a çekilmelerine şahit olun!
Ödüllü yazar Cullen Bunn (Spider-Man, Harrow County) ve çok sevilen çizer Piotr Kowalski’den (Kara Kule, Robocop) ödüllü oyunun dünyasında geçen dehşetengiz bir grafik roman!
 
“OYUNUN CAZİBESİNİ BAŞARIYLA YAKALIYOR.”
BIG COMIC PAGE
 

{strong}Bloodborne 5 / Fenerli Kadın isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bloodborne 5 / Fenerli Kadın kitabın özetini okuyabilir, Bloodborne 5 / Fenerli Kadın kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bloodborne 5 / Fenerli Kadın kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bloodborne 5 / Fenerli Kadın kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir