Batman vs. Robin pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Baba ve oğul, dünyayı sarsacak en önemli hikâyelerden birinde birbirlerine karşı en büyük savaşlarını veriyorlar. Lazarus Adası’nın kuytularında, al Ghul ailesinin şeytani mirası nihayet zincirlerinden kurtuluyor ve Şeytan Nezha kan dökmek için harekete geçiyor. Dünya üzerindeki mutlak hâkimiyetini geri kazanmak isteyen Nezha, gezegende bulunan büyü gücünü artırarak çok daha kuvvetli bir hâle getiriyor– böylelikle büyü kullanmaya cesaret eden herkes, yeteneklerini tehlikeli, öngörülemez ve bazı durumlarda ölümcül seviyelere taşıyan şeytani bir kötülük tarafından alt ediliyor! Damian, Nezha’nın ağına düşmüş durumda ve Bruce, eski bir dostun zamansız dönüşüyle başa çıkmaya çalışıyor; Kara Şövalye ve Mucize Çocuk, asrın en büyük savaşında karşı karşıya geliyor! Efsanevi yazar Mark Waid (Kingdom Come, Batman/Superman: World’s Finest), Batman tarihindeki bu yeni destanın başını çekiyor ve süperstar çizer Mahmud Asrar (X-Men, Supergirl), büyük bir zaferle DC’ye geri dönüyor!
 

{strong}Batman vs. Robin isimli kitap 248 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Waid tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 21.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman vs. Robin kitabın özetini okuyabilir, Batman vs. Robin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman vs. Robin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman vs. Robin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir