Batman ve Justice League Cilt 2 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Rui, ailesinin ortadan kayboluşunun ardında yatan gerçekleri öğrendi fakat ailesi için vereceği savaş daha yeni başlıyor. Joker ve Lex Luthor, Gotham’ın altındaki ley hatlarının büyülü gücünü kullanma planlarını uygulamaya koydular ve kendilerine yeni bir müttefik buldular: Ocean Master! Batman ve Justice League, Joker’i kontrol altında tutmaya çalışırken Aquaman, Gotham’ın için kardeşi ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Ancak sular altında kalmasını engellemek bu mistik entrikayı kesin bir şekilde sona erdirecek kişiler, Rui ve annesi olabilir– tabii bunu nasıl başaracaklarını çözebilirlerse!
 

{strong}Batman ve Justice League Cilt 2 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Şiori Teşirogi tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 12.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman ve Justice League Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Batman ve Justice League Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman ve Justice League Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman ve Justice League Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir