Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

1974-1995 Yılları arasında toplam 235 sayı olarak yayınlanan serinin 55’ten 60’a kadar olan sayılarının bir araya getirildigi bu ciltte de Conan efsanesinin simdiye kadar yapılmıs en tutkulu uyarlamaları yer almaya devam ediyor. Genel olarak L. Sprague de Camp ve Lin Carter’ın “Kurtarıcı Conan” kitabından hikayeler içeren bu cilde John Buscema, Tony De Zuniga ve Alfredo Alcala gibi efsanevi sanatçıların çizimleri eslik ediyor. Robert E. Howard’ın hem orijinal Conan hikayelerinin kullanıldıgı hem de bunların diger yazarların Conan maceralarıyla birlestirilirek zenginlestirildigi ciltler, Conan tutkunları için vazgeçilmez birer koleksiyon malzemesi olmaya devam ediyor.
 

{strong}Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 isimli kitap 246 sayfadan oluşmaktadır ; John Buscema tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 11.11.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan Vahşi Kılıcı -11 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir