Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı, sadece Robert E. Howard’ın ünlü karakteri Conan’ın heyecan verici ve şiddet dolu maceralarını içinde barındıran bir çizgi roman dergisi değil, aynı zamanda çizgi roman dünyasının en coşkulu ve saygı duyulan sanatçılarının büyüleyici çizimleri için yeni bir açılım fırsatıydı. Renkli çizgi roman serileri için aşırı güçlü olan bu çizimleri ortaya çıkaran kişiler, uluslararası bir yetenekler karmasıydı. Elinizde tuttuğunuz bu toplamada John Buscema, Alfredo Alcala, Gene Colan, Dick Giordano, Frank Brunner, Enrie Chan ve Carmine Infantino gibi unutulmaz yaratıcıların gerçek olgunlukta, unutulmaz kılıç ve büyü öyküleri dokumak için ihtiyaç duydukları özgürlüğü bulduklarını göreceksiniz. Bu yaratım süresi boyunca derginin yazarı ve editörü olarak dümeni elinde tutan Roy Thomas’ın, Robert E. Howard’ın efsanevi Conan eserlerinin özüne sadık kalarak yaptığı heyecan verici uyarlamalara ve genişletmelere tanık olacaksınız. Bu ciltte, özgün olarak Marvel Comics tarafından yayımlanan Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisinin 25. ve 30. sayıları arasından seçkilerine yer verilmiştir. Bunlara ek olarak Barry Windsor Smith’in, Robert E. Howard’ın “Kimmerya” adlı şiirinin akıllardan kolay kolay çıkmayacak bir uyarlamasıyla serinin uzun yayım hayatı boyunca kullanılan Conan Pinup’larından bazılarını da görebilirsiniz!
 

{strong}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 isimli kitap 272 sayfadan oluşmaktadır ; Roy Thomas tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 29.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı -5 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir