A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

GÖLGE KADAR SESSİZ
DURGUN SU KADAR SAKİN
GEYİK KADAR HIZLI
YILAN KADAR SERİ
BİR TAHT YEDİ AİLE
A GAME OF THRONES: TAHT OYUNLARI
DEVAM EDİYOR…

İlk cildi büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan A Game of Thrones: Taht Oyunları’nın II. Cildi hayranlarıyla buluşuyor.

A Game of Thrones: Taht Oyunları, G. R. R. Martin ve fantastik romanların bir başka ustası Daniel Abraham tarafından romanın aslına sadık kalınarak uyarlandı ve Tommy Patterson’un olağanüstü çizgileriyle görsel bir şölene dönüştürüldü.

Her karesi bir poster niteliğinde olan çizgilerle A Game of Thrones: Taht Oyunları’nın II. cildini de keyifle okuyacak ve kitaplığınızda yıllarca saklayacaksınız. Bu cildin sürprizi, kitabın bir bölümünün metin hâlinden itibaren resimli sayfalara dönüştürüldüğü son aşamaya kadar geçen sürecinin ayrıntılı olarak anlatılması.

A Game of Thrones: Taht Oyunları hayranları ve çizgi roman hayranları için tam bir hazine.  

{strong}A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; George R.R. Martin tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 26.07.2013 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
A Game Of Thrones Taht Oyunları Cilt:2 (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir