Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Elemanlarını sömüren bir şirkette çalışan Akira Tendoo (24), aniden ortaya çıkan bir zombi kıyametinin de etkisiyle çalıştığı şirkete gitmekten kurtulur ve eski yaşamına geri döner. Akira, “zombi olmadan önce mutlaka yapmak istediğim 100 şey” başlıklı bir defter tutmaya başlar ve odasını toplamak, sabahın köründe bira içmek gibi önemsiz şeylerden oluşan bu listesini uygulamaya başlar. Enfeksiyonun yayıldığı Tokyo’dan ailesinin yaşadığı Gunma’ya gitmek üzere yola çıkan Akira, yolda eski şirketindeki şefiyle karşılaşır… Zombi mi yoksa şefi mi daha ölümcül?
 

{strong}Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Haro Aso tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabın özetini okuyabilir, Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Zom 100 Cilt 03 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir