Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Çalıştığı şirket tarafından hem ruhen hem de bedenen sömürülen 24 yaşındaki Akira Tendoo, aniden bir zombi istilasıyla karşı karşıya kalır. Ateşler içinde yanan şehirden kaçarken aklına gelen tek şey “bugün şirkete gitmesem olur mu?” sorusudur. Zombi istilası sayesinde işe gitmekten kurtulan Akira, abayı yaktığı Ootori’ye açılmaya karar verir ve Ootori’nin evinin yolunu tutar. Bu sırada kendine “Zombi Olmadan Önce Mutlaka Yapmak İstediğim 100 Şey” listesi hazırlar ve bu listeyi uygulamaya koyulur! Zombi hikâyesi ikinci cildiyle tam gaz devam ediyor!
 

{strong}Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Haro Aso tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabın özetini okuyabilir, Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Zom 100 Cilt 02 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir