Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Zombi istilasıyla bütün hayatı değişti! Çöp dolu apartman dairesinde zombi filmleri izleyerek “bizim şirkete kıyasla orası cennet” diye kendi kendine söylenen 24 yaşındaki Akira Tendoo, elemanlarını sömüren bir şirkette 3 yıldır çalışmaktadır. Ofisteki muhasebeci Ootori’ye olan aşkını bile itiraf edemeden günleri geçerken bir sabah, apartman görevlisinin kiracılardan birini yediğini görür. Şehir zombilerle dolup taşmıştır fakat Akira, kendini hiç bu kadar “hayat dolu” hissetmemiştir!
 
Alice in Borderland’den tanıdığımız Haro ASO ve Hallelujah Overdrive’dan tanıdığımız Kotaro TAKATA ilk kez bir araya geliyor! Eşi görülmemiş bir zombi hikayesi şimdi başlıyor!!
 

{strong}Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Haro Aso tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabın özetini okuyabilir, Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Zom 100 Cilt 01 ‐ Ölülerin Yapılacaklar Listesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir