Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Efsanevi Yalnız Kurt ve Yavrusu serisinin bu cildinde su, ölüm ve kızgın ninjalar ön plana çıkıyor. Zavallı bir kayıkçı kız, Yalnız Kurt Ogami Ittonun, sevdigi adama karsı mücadele vermesini izlemek zorunda kalır. Yoldan çıkmıs, hünerini parayla satan bir kılıç ustası, Ogaminin çelik kılıcı aracılıgıyla savasçının yolu Bushido hakkında degerli bir ders alır.
Ve Yalnız Kurt Kurokuwa ninja klanının hainliğiyle yüzleşerek, sefil bir nehir taşıyıcısı olarak ise girer. Ama bunun arkasında yatan akıllıca kurguda ezeli düşmanları Yagyu klanının gizli planlarını çalmak ve dolayısıyla da her birine savaş ilan etmek vardır!
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması isimli kitap 225 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 16.08.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:9 Suikastçinin Yansıması kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir