Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kan ve şeref uğruna yapılan intikam yolculuğu devam ediyor. Shogunun gizli ninja savaşçıları Yagyu Retsudonun hakimiyeti altındaki Kurokuwa Klanı, Ogamiyi ağına düşürmeye çalışıyor. Peki Yalnız Kurt zincirlerini kırabilecek midir? Eğer bunu başarbilse bile, kılıç ustasıyla boy ölçüşmek için sırada bekleyen birçok rakip vardır: intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir dul, sayısız polis memuru ve kışın dondurucu soğuğu. Ayrıca bu ciltte Ogaminin Shogunun resmi celladı olma yolundaki ilerleyişine, Yagyu Retsudonun Ogamiye karşı duyduğu öfkenin kaynayan kökenlerine ve Ogaminin kibirli bir hırsıza gerçek şerefin ne olduğunu öğretmesine tanık olacaksınız.
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri isimli kitap 312 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 13.05.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 8 Ölümün Zincirleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir