Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kan ve orunun yolu derinleşip uzadıkça, yozlaşma ve ikili oyunlar da artıyordu. Nispeten kötü ve hırslı denilebilecek iki büyük güç, yağmurlar ve seller eşliğinde Edo’ya doğru yoluna devam eden gözü dönmüş samuray Itto Ogami’yi öldürmek için nihayet işbirliği yapmaya karar verdi. Itto ve oğlu Daigoro’ya herkesten önce ulaşmak isteyen Shogun’un zehir ustası, samuray ve oğlunun, bebek arabasını bıraktıkları tapınakta onları beklemekteydi. Takip ettiği izler onu buraya kadar getirmişti ve şimdiye kadar yaptığı en ölümcül zehri yapmaya çalışıyordu. Bu arada Yalnız Kurt ve Yavrusu da bir sonraki duraklarına hazırlanmak için bir terziye ipekten urbalar diktiriyorlardı! Havada bir koku var ve bu, ölüm kokusuna benziyor!
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Goseki Kojima tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 15.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 21 / Ölümün Tatlı Kokusu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir