Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir intikam görevi, işin içine bir miktar zehir girmeden tamamlanmış sayışmaz. Yardımcısının, intikam yoluna çıkmış bu durdurulamaz samurayı engelleme çabalarının başarısız olmasından bıkan Shogun, zehir ustası Abeno Kaii’yi, Yalnız Kurt ve Yavrusu olarak bilinen Ogami Itto adlı ronin ve Daigoro adındaki oğlunu avlamasına yardım etmesi için Yagyu klanının emrine yollar. Yanına aldığı zehir kesesiyle yola çıkan Abeno, sokaklardaki casusların da yardımıyla bu baba ve oğluna sinsice, adım adım yaklaşmakta zorlanmaz. Çok geçmeden Ogami ve Daigoro, kendilerinin gizli ajanlar, ölümcül derecede baştan çıkartıcı hayat kadınları ve nehirler gibi çağlayan zehirlerin ortasında bulurlar! Harvey ve Eisner ödüllü bu seri, yoluna tam gaz devam ediyor.
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Goseki Kojima tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 15.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 20 / Zehir Tadı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir