Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yalnız Kurt ve Yavrusu (Japonca’daki orjinal adıyla Kozure Okami), serinin yaratıcısı Kazuo Koike’nin çarpıcı yazarlığı ve Goseki Kojima’nın çığır açan sinematik görselleri sayesinde dünya çapında kabul görmüş bir mangadır. Olağanüstü güzelliklerin, devinimsel şiddetin ve içgüdüsel kuvvetin unutulmaz betimlemelerini barındıran destansı samuray macerası, hem Japonya’daki hem de Batı’daki görsel hikaye anlatıcılarının belli bir kuşağını etkilemiştir.
“Sizi başka bir zamana ve rüzgarlarla süpürülmüş, gri, korkutucu, yabancı bir ülkeye götürüyor. Koike ve Kojima, hikayelerini sanatsal bir ustalıkla anlatıyorlar ve bunu yaparken de bir adamı, bir çocuğu ve cehenneme giderlerken onlara eşlik eden bir ülkeyi resmediyorlar.”
–Frank Miller
Kapak İllüstrasyonu Frank Miller ve Lynn Varley
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel isimli kitap 304 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 28.01.2013 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 2 – Geçit Vermeyen Engel kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir