Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İntikamcı ronin Ogami Itto ve küçük oğlu Daigoro’nun efsanevi yolculuğu, bu baş döndürücü ciltte devam ediyor! Yakuza lideri olan bir kadın ve adamları, Yalnız Kurt ve Yavrusu’nu Edo’ya kaçak olarak sokmaya çalışırlar ama bazen gönül ilişkileri, yer altı dünyasına sokulmamalıdır. Bazı şeyler, sadece kanla çözülebilir. Bu arada, Yagyu klanı da bu suikastçinin peşinden gitmeye devam ediyordu ve Japonya’nın en azılı ödül avcılarını, inanamayacakları bir ödül vaadiyle çağırmışlardı-ama ava giden avlanır diye bir laf vardır. Servete konma hayali masum köylüleri bile baştan çıkartmışken, Yalnız Kurt, etrafındaki herhangi bir insana güvenebilecek miydi? Ve Daigoro ateşler içinde ölümle pençeleşirken, Yalnız Kurt ve Yavrusu, bu kış fırtınasını sağ salim atlatabilecekler miydi? örünüşe göre bu adamı durdurmak mümkün değil ve bu adamı seçtiği  acımasız yoldan çıkartabilecek olan tek şey, oğluna olan sevgisi.
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 17 / Dişlerin İradesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir