Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yagyu Retsudo, ateşler içinde bir adam. Yıllardır, artık ronin sıfatı taşıyan eski bir samuray ve paralı bir suikastçi olan ve ülkeyi, küçük oğlu Daigoro ile bir uçtan bir uca kat eden Ogami Itto’yu yok etmenin planlarını yapıyor. Onlara, Yalnız Kurt ve Yavrusu diyorlar! Ogami, Yagyu’nun -bir tanesi hariç– bütün evlatlarını katleden, tek kişilik bir ordu. O da, kardeşlerinin intikamını, canı pahasına almak için gönderiliyor! Bu arada, Edo’nun en sağlam polisi, emekli olmuştur ve hayatının katilini, yani Ogami’yi yakalama fırsatını eline geçirmiştir. Peki bu görevi başarabilecek midir? Diğer yandan, Daigoro, kendi macerasını yaşamaktadır. Zengin bir ailenin, kötü yetiştirilmiş oğluyla arkadaşlık etmektedir ve gizemli şahin eğiticileri karşısında şaşkına dönmüştür.
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 14.08.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:13 – Doğudaki Ay Batıdaki Güneş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir