Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yalnız Kurt ve Yavrusu, baba ve oğul, kötü amaçlar peşindeki Retsudo Yagyu yüzünden ayrı düştüler– YALNIZ KURT VE YAVRUSU CİLT 11 – CEHENNEM MUSKASI ve birlikte çıktıkları yol, kan ve onur ile çizildi. Küçük Daigoro’yu aramaya devam eden Ogami,ölümcül Yagyu suikastçileri ve gözü yükseklerde, ukala bir samurayla baş etmek zorunda. Onlara kılıcını tattırmaya hazırlanıyor. Bu sırada Daigoro, köprü altında yaşıyan hafif delirmiş yaşlı bir kadını ziyaret ediyor ve ona çok önemli bir ders veriyor. Bu ciltte yer alan diğer hikayelerde de Yalnız Kurt ve Yavrusu, Yagyu’nun sırlarını açığa çıkartmaya devam ediyor ve intikam için çıktıkları bu yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor!
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.02.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:11 Cehennem Muskası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir