Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ogami İtto ve Daigoro ayrı düşerlerken dört yaşam ve altı yol parça parça dağılmıştı. Kendisinden çalınan tebliği geri almak için Yalnız Kurt’un peşine düşen can düşmanı Yagyu Yetsudo, yalnızca bir düzine adamın Yalnız Kurt’un haris kılıcına kurban gidişini seyretmekla kalacaktı. Ayrı izledikleri yollar biri diğerini şiirsellik acıklılıkla yankılarken baba ile oğul birbirlerini bulmaya mecburdu. Yagyu’nun neferleri yerde ve gökte Yalnız Kurt ve Yavrusu’nun izinde ava çıkmışken ağ gittikçe daralıyor, daha da dolanıyordu: ama kan, hiç olmadığı kadar özgürce akıyordu.

“Yalnız Kurt ve Yavrusu çizgiromanın o nadir başarılarından biri. Mükemmel işlenmiş, hem destansı hem insancıl bir hikaye. Kesinlikle müthiş.”

– Brian Michael Bendis
Gizli İstila ve All New X-Men’in Yazarı
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 11.11.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt:10 – Rehine Çocuk kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir