Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yalınayak Gen, atom bombasının öncesini, bombanın atıldığı günü ve sonrasını, bir çocuğun gözünden anlatan güçlü, trajik ve otobiyografik bir öyküdür. Duyguların ve yaşananların dürüstçe ifadesi, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ve yetişkinlere hitap etmektedir. Yalınayak Gen, savaşın masum insanlara yaşattığı acıların bir hatırlatıcısı ve korkunç bir acı kaynağı olan atom bombasının belgesidir. Bu kitap dört bölümlük bir dizinin ilk kitabıdır.

Gen, 20.yüzyılın en büyük vahşetlerinden birine etkili bir biçimde tanıklık eder. Kendinizi bu olağanüstü kitaba bırakın; buğulu gözlere ve Japon tarzı çizgi romanın sıra dışı anlatımına alışın. Bu akılda kalıcı ve hüzünlü öykü, hafızanızda asla unutamayacağınız radyoaktif bir krater açacak. Aslında Gen, ihtiyaç duyulan sihirli numarayı yapan az sayıdaki çizgi romanlardan.. Kağıdın üstündeki o küçük işaretler gerçek bir yaşama dönüşüyor.
Art Spiegelman
Pulitzer Ödülü Sahibi Çizgi Romancı

Yalınayak Gen’i bir solukta okuyup bitirdim. Hem keyiflendim, hem dehşet duyguları yaşadım. Merakla devamını bekliyorum.
Bilgin Adalı

TUDEM büyük bir sürpriz yaparak Türkiye’de bir ilke imza atıyor, Manga yayınlıyor. Bunu yaparken de çizgi romanı çok ciddiye aldığını her sayfasında gösteriyor.
Ümit Kireççi
 

{strong}Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi isimli kitap 304 sayfadan oluşmaktadır ; Keiji Nakazawa tarafından kaleme alınmıştır. DESEN YAYINLARI tarafından 20.08.2011 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabın özetini okuyabilir, Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir