Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Takemiçi’nin hayatına girmiş tek kız olan ortaokul yıllarındaki sevgilisi Hinata, polisin bile başa çıkamadığı organize suç örgütü ‘’Tokyo Manji Çetesi’’ tarafından öldürülür. Takemiçi, incecik duvarlara sahip bir dairede yaşayan, kendinden yaşça küçük bir müdürün altında köle gibi çalışan, tescilli bir bakirdir. Eski sevgilisinin ölümünden sonra zamanda sıçrama yaparak, serseri olarak hayatının altın çağını yaşadığı 12 yıl önceki ortaokul günlerine geri dönmüştür! Hinata’yı kurtarmak ve kaçmakla geçen hayatını değiştirmek için Tokyo’nun en azılı çetesinden intikam alma yemini eder!
 

{strong}Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Ken Vakui tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 01.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları kitabın özetini okuyabilir, Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tokyo Revengers 1. Cilt / Tokyo İntikamcıları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir