Süpernova / Tılsım 8. Kitap pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tılsım efsanesinin tamamlanmasına bir kala, nefesler tutuluyor…
 
Kazu Kibuishi’nin, bugüne kadar 16 dilde yayımlanan “Tılsım” serisinin sekizinci halkası Süpernova, ABD ile eşzamanlı olarak Türkiyeli hayranlarıyla buluşuyor.
 
8 yaş ve üzerindeki çizgi roman severlerin ellerinden bırakamadıkları “Tılsım” efsanesinin bu en yeni serüveni; uzayın derinliklerinde, iyiyle kötünün amansız mücadelesini yine eşi benzeri görülmemiş bir fantastik maceraya dönüştürüyor.
 
Yayımlandığı günden bu yana milyonlarca okuru peşinden sürükleyen, uzun süreNew York Times çoksatanlar listesinin zirvesinde yer alan “Tılsım” serisi, aynı zamanda pek çok ödülün de sahibi.  
 
Dokuz kitaplık serinin tamamlanmasına bir kala, Emily ve dostlarının başı yine büyük dertlere giriyor. Emily, Ses’in etkisinden kurtulmak için çabalarken Prens Trellis kendi halkına söz geçirmeye çalışıyor. Elf Kralı’nın ve Elf ordusunun hain planı işe yaramayınca, Direniş gücünü koruyup toparlanmayı başarıyor. Büyük savaş yaklaşırken, kötülüğü yenmek her zamankinden çok daha güçleşiyor… 

Özgün tiplemeleri, sinematografik çizimleri ve sürükleyici temposuyla fark yaratan “Tılsım” serisi, büyülü ormanlar, sıradışı yaratıklar, konuşan bilge ağaçlarla bezeli büyülü hikâyesinin satır aralarında; iktidar, bilinç ve mücadele ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunuyor.
 
Desen okurlarının, Türkiye’de gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında bizzat tanışma fırsatı yakaladığı Kazu Kibuishi’nin hayat verdiği “Tılsım” serisi, her yeni macerasında hayran sayısını artırmayı başarırken çizgi roman dünyasındaki varlığını da efsaneleştiriyor.
 
“Bazı İnsanlar, korktukları ya da anlamadıkları şeyler yüzünden her şeyi yapabilir…”
 
“Aksiyon dolu macera serisi, heyecan verici bir hızla ilerliyor… Biraz fantezi ve biraz manga. Bu kitap okura çok şey vadediyor.”

Booklist
 
 

{strong}Süpernova / Tılsım 8. Kitap isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Kazu Kibuishi tarafından kaleme alınmıştır. DESEN YAYINLARI tarafından 22.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Süpernova / Tılsım 8. Kitap kitabın özetini okuyabilir, Süpernova / Tılsım 8. Kitap kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Süpernova / Tılsım 8. Kitap kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Süpernova / Tılsım 8. Kitap kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir