Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya, Ayın %70’ini yok edip sonsuza kadar hilal şeklinde kalmasına neden olan güçlü bir yaratık tarafından bir yıl içerisinde yok edilme tehditi altındadır. 
Bu eşi benzeri görülmemiş yaratığa yapılan bütün suikast girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. İlginç olan ise bu yaratığın, sonunda insanlığa bir teklifte bulunmasıdır. 
Bir yıl boyunca Japonya’da bir okulda sınıf öğretmenliği yapacaktır ve öğrencileri bu süre içerisinde istedikleri zaman kendisine suikast girişiminde bulunabileceklerdir. 
Kunugiaoka Lisesi 3-E sınıfının öğretmeni olarak işe başlar ancak bildiğimiz derslerin dışında öğrenciler nasıl suikast yapılır dersi de alacaklardır.
Bu sırada Japonya Hükümeti, Koro Sensei yani öldürülemez hoca lakabını almış olan yaratığı öldürene on milyar yen ödül verileceğini açıklar. Ancak Koro Sensei’yi 
öldürmek imkansız bir görevdir. Nedeni sadece inanılmaz güçleri olması ve 20 Mach hızında hareket edebilmesi değil, öğrencilerin gördükleri en iyi öğretmen olması, 
notlarının, bireysel becerilerinin ve bakış açılarının gelişmesine yardımcı olmasıdır.

Bakalım olaylar nasıl gelişecek?
2012 yılında Yusei Matsui tarafından Shonen Jump dergisinde yayınlanmaya başlanan manga, geçtiğimiz aylarda 180.bölümü yayınlanarak tamamlandı. Toplam 21 ciltten oluşan seri Japonya’da yaklaşık 20 milyon civarı basılı kopya satmayı başarmıştır.
           
E subesı ögrencılerı ıçın tedarık edilen yenı jımnastık kıyafetlerı, dünyanın en ıyı performansını gösteren, gurur verıcı ürünlerdır.
Suıkastın büyüklügü arttıkça ögrencılerın yanına sokulan kara gölgelerın sayısı da artmaktadır…
Suıkastçı “ölüm melegı” saldırıyor!!
 

{strong}Suikast Sınıfı 12. Cilt isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Yusei Matsui tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 14.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suikast Sınıfı 12. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Suikast Sınıfı 12. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suikast Sınıfı 12. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suikast Sınıfı 12. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir