Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ejderhalar, canavarlar ve sihir dolu bir dünyada slime olarak yeniden hayat bulmak biraz can sıkıcı olabilir… Öyle mi gerçekten? 37 yaşındaki Satoru Mikami, hiç de hayal ettiği ve planladığı gibi bir hayata sahip değildir. Bu yaşına kadar tek bir kız arkadaşı bile olmamış, ne uzayıp ne kısaldığı sıradan bir işte saplanıp kalmış bir halde mutsuz ve monoton bir yaşam sürdürür. Bir gün beklenmedik bir biçimde bıçaklanarak öldürülünce fantastik bir alemde yeni bir başlangıca uyanır! Bu yeni dünyada, bir şövalye ya da büyücü değil de kör bir slime olarak yeniden doğduğunu anladığında ise biraz hayal kırıklığına uğrar tabii ki. Fakat bir slime’ın bile kahraman olma şansı her zaman vardır… Mikami yeni formuna alışırken, diğer canavarlarla birlikte giriştiği maceralar ve zekâsıyla kazandırdığı başarılar sayesinde, içinde bulunduğu bu yeni dünyayı sonsuza dek değiştirecek olaylar zincirinin fitilini ateşler! Macera ve eğlencenin iç içe geçtiği sürükleyici hikâyesiyle Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman size keyifli bir okuma deneyimi vadediyor.
 

{strong}Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Fuseeeee eeeee tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 09.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt kitabın özetini okuyabilir, Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 1.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir