Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İkinci Şaman Dövüşü sona ererken, Faust’un iskelet ordusuna karşı olağanüstü bir gayret göstererek tüm şaman gücünü tüketen Yoh ile hastanedeki tedavisi sayesinde yaraları iyileşen Manta’nın yolları ayrılıyor. Fakat Manta’nın arkadaşından vazgeçmeye niyeti yok, bu yüzden Manta Yoh’un Japonya’nın Izumo kentindeki evine gitmeye karar veriyor. Ona bu yolculukta motosikletiyle Tahta Kılıç Ryu eşlik ediyor! Ancak bu iki maceraperest hedeflerine ulaşmadan önce, tanrıların ülkesi Izumo’nun korkunç koruyucularıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar!
 
Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 
 

{strong}Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 12.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Shaman King / Şaman Kral 6. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir