Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

500 yılda bir düzenlenen Şaman Turnuvası için dünyanın her tarafından seçilip gelen en iyi şamanlar toplanmaya başladılar. Büyük Ruh’la birleşmeyi başarıp Şaman Kral olmaya hak kazanacak şamanın belirleneceği bu büyük müsabaka, bu kez Tokyo’da gerçekleştirilecek. Bu turnuvaya katılacak olanların, şamanlık yetenekleriyle birlikte kendilerine bağladıkları ruhların yeteneklerini de en üst seviyede kullanmaları gerekiyor. Diğer taraftan henüz bu turnuvadan haberi bile olmayan Yoh, Ren’le giriştiği dövüşün ardından gözlerini hastane yatağında açar. Fakat Yoh’u orada tüm kaderini değiştirecek büyük bir sürpriz beklemektedir.
 
Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 

{strong}Shaman King (2. Cilt) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 24.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Shaman King (2. Cilt) kitabın özetini okuyabilir, Shaman King (2. Cilt) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Shaman King (2. Cilt) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Shaman King (2. Cilt) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir