Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Çoğu insan onlardan ölesiye korkuyor olsa da hayaletler Özel Şinra Lisesi öğrencilerinden Yoh Asakura’nın en yakın dostları.  Genç bir şaman olan Yoh Asakura öbür dünyayla bu dünyayı birbirine bağlayıp ruhlarla bağlantı kurabilen, olağanüstü yeteneklere sahip biri!  Diğer şamanlar gibi Yoh da ölülerin ruhlarının, vücuduna girip kendisiyle bütünleşmesine izin veriyor ve onların güçlerini, insanlara yardım etmek için kullanıyor. Ancak son zamanlarda Yoh’un sorumluluğu çok daha büyük, zira bu ruhlar ve onlarla birlikte hareket eden insanlar fazlasıyla tehlikeli olabiliyor.
 
Ödüllü yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 

{strong}Shaman King 1.Cilt isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 28.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Shaman King 1.Cilt kitabın özetini okuyabilir, Shaman King 1.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Shaman King 1.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Shaman King 1.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir