Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğu’nun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
Yuiçiro sonunda kendine geldi. Hiiragiler türlü türlü sorular sorup Yuiçiro’yu sorgulamaya başladı… hiiragi ailesinin kibir dolu tavırları karşısında arkadaşlarının ne kadar önemli olduğunu anlayan Yuiçiro, hem Mikeala’yı vampirlerin elinden kurtarmak hem de arkadaşları için şeytan büyüsü donanımının gücünü artırmak için canla başla eğitim yapmaya koyuldu. Bakalım her şey planladığı gibi gidecek mi?!
 

{strong}Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 05.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir