Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf indir

4.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.
 
Guren ve adamları, Şincuku’da vampirlerle zorlu bir savaş veriyor. Bir vampir saldırısı sonucunda, çocukluk arkadaşı olan Yuiçiro ve Mika yeniden buluştu ancak bu sefer, savaş meydanının iki ayrı tarafında karşı saflardalar. Yuiçiro şeytan kılıcı Aşuramaru ile düşmanlarına saldırıyor ancak karşısında bulacağı bir rakip onun büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olacak.
 

{strong}Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 22.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir