Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı.
 
Eğitim almaya başlayan Yuiçiro, insanlığın sahip olduğu en ölümcül ve en güçlü silaha sahip olabilmek için amansız bir teste katılmaya ve kendini ispat etmeye hazırlanıyor. Bütün bunla olup biterken, vampirlerin arasına katılan yeni biri var: Yuiçiro’nun vampirlerin elinden kurtulmaya çalıştıkları gün öldüğünü sandığı en yakın arkadaşı Mikaela!
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği (Cilt 2) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir