Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
Nagoya’da savaş devam ediyor. Ay Şeytanları Bölüğü, asil vampirleri tamamen yok etmeyi hedefleyerek büyük bir saldırı başlatıyor. Asil vampirler birer birer devre dışı kalıyorlar… Crowley Eusford’un yirmi insanı rehin aldığı ana kadar her şey çok iyi gidiyor. Acaba Ay Şeytanları Bölüğü’nün birlikleri uyumlu bir şekilde hareket edip rehineleri kurtarmayı ve Crowley’yi alt etmeyi başarabilecek mi?
 

{strong}Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 10.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End Kıyamet Meleği 9 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir