Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Nagoya’da savaş zamanı! Her soylu vampirle savaşmak için üç ekip görevlendirildi. Personel eksikliği nedeniyle bir vampirle mücadele etmekle görevlendirilen Shinoa ve Narumi birlikleri ise bu zor görevin altından kalkmak için mükemmel bir uyumla hareket etmek durumunda. Diğer taraftan, başka birliklerden ölenler var ve bazıları da son derece zorlu bir rakip olan Crowley’nin eline düşmüş durumda.
 

{strong}Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 30.06.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir