Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
Pek çok soylu vampirin bir ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan büyük bir saldırı için Nagoya’da toplandığına dair istihbarat alan insanlar, vampirlere sürpriz bir saldırı gerçekleştirmeye karar veriyor. Saldırı emri alan Yuiçiro ve arkadaşları, birliklerin toplanacağı yere doğru yola çıkıyor ancak gidecekleri yere zamanında varmayı başaramayınca Guren’in sinirlenmesine neden oluyor. Acaba gereken niteliklerden yoksun gibi görünen bu küçük grup, vampirlerle savaşta başarılı olabilecek mi?
 

{strong}Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 17.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir