Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Gösterdiği tüm çabaya rağmen Şinoa Dört Oraklı Çocuk’u kontrol altında tutmayı başaramaz. Dört Oraklı Çocuk uyanır ve Hiiragi kardeşlerin yanından ayrılır. Bu esnada, Mikaela da Yuiçiro’yu kontrolü altına almıştır. Çok uzak bir geçmişten türlü anılar Mikaela’nın zihnine dolacak ve onu büyük şaşkınlığa uğratacaktır.
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 12.06.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 25 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir