Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Aşuramaru ve diğer kara şeytan donanımlarının ihaneti vampirler, Dört Oraklı Çocuk ve Hyakuya arasındaki savaşta ağır bir darbe anlamına geliyor. Dört Oraklı Çocuk, Aşuramaru’ya başka birilerinden önce Mikaela’nın ruhunu ele geçirmesini emrediyor. Şinoa Aşuramaru’yu kilit altında tutmak için elinden gelen ne varsa yaparken, Yuiçiro ve arkadaşları da zamana karşı yarıştıkları bir hedefe kilitlenmiş durumdalar: Kara şeytanlarla başa çıkmak için bildikleri yegâne yola başvurup Mikaela’nın ruhunu bir diğer kara şeytana bağlamak.
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 28.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir