Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak. Mikaela’nın başına gelen trajik olayların ardından Şinoa’nın ekibi en sonunda biraz soluklanma fırsatı buluyor. Ancak Kimizuki, aklını kendisi ve Yuiçiro arasındaki güç farkına takmış durumda. Bu arada Krul da kendine geliyor ve sekiz yıl önce olanları, o zamanki planları anlatıp Şinoa’nın kimliği üzerine kafa yormaya başlıyor.
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 23.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 23 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir