Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Dört Oraklı Çocuk Şinoa’nın zihnini ve bedenini ele geçirirken Hyakuya mensupları da Şeytan Ordusu’na saldırıyor. Bu saldırının başındaki ise İkinci Ata Rigr Stafford’dan başkası değil ve hedefinde de Yuiçiro var. Bütün bunlar olup biterken, Guren ve Mahiru da uzun zamandır akıllarında olan bir planı yürürlüğe koyuyorlar. Vampirler, insanlar ve iblisler arasında amansız bir savaş var!
 

{strong}Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End – Kıyamet Meleği 20 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir