Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Ferid’in kurtarılmasının ardından Yuiçiro ve arkadaşları Guren’in çocukluk yıllarını geçirdiği evde yeniden bir araya geliyorlar. Guren’in onlarla paylaşacağı korkunç bir sır var ve bu da Yuiçiro ve arkadaşları için zorlu bir mücadelenin başlaması anlamına geliyor. Bütün bunlar olup biterken Krul da vampirlerin yöneticisi ve ikinci sıradaki atası olan Urd Geales’in huzuruna çıkarılıyor ve o da kendi sırlarını ifşa etmeye hazırlanıyor.
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 isimli kitap 180 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 12.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 17 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir