Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Ferid ve Krul işkence görmeye devam ederken, Yuiçiro ve arkadaşlarına yardımcı olabilecek yegâne kişi Guren. Ancak o da kendi sırlarını korumak için arkadaşlarına acı çektirmekten çekinecek biri değil hiç. Bu arada Şibuya’daki hazırlıklar tamamlanıyor ve Kureto, babasına isyan bayrağını çekiyor. Acaba babasını alt edip Şeytan Ordusu’nun başına geçmeyi becerebilecek mi yoksa bu hamle onun sonu anlamına mı gelecek?
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 isimli kitap 188 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 19.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 15 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir