Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Ferid, Şinoa’nın birliğindekileri ve Mika’yı, kendisi ve Crowley ile birlikte Osaka’ya gitmeye ikna etti. Bu yolculuğun amacının, dünyanın sonunu getiren felaketin ardındaki gerçeği öğrenmek olduğunu söylüyor. Ama artık hiçbir şey sadece göründüğü gibi değil ve dünyanın dört bir yanından gelen soylu vampirler de Osaka’da toplanıyorlar.
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 21.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 13 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir