Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Mika ve Yuiçiro en sonunda tekrar bir araya geldiler. Nagoya Havaalanı’nda yolunda gitmeyen bir şeyler var… Yuiçiro ve Mikaela neler olduğunu anlamak için oraya gidiyor. Bu arada, tutsak düşen ve vampirleri Kureto’nun hazırladığı tuzağa düşürmek isteyen Guren de vampirleri yanına alıp havaalanının yolunu tutuyor. Görüşüne bakılırsa, Nagoya Havaalanı herkesin dahil olacağı heyecan dolu olaylara sahne olmak üzere.
 

{strong}Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 24.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End Kıyamet Meleği 11 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir