Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği pdf indir

1.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“BU DÜNYADA İHTİYACIM OLAN TEK KİŞİ SENSİN.”
Savaş Meleği Alita’nın Şaşırtıcı Sürprizlerle Dolu 3. Cildi! Yugo ile ilişkisinin beklenmedik biçimde sonlanmasıyla afallamış olan Alita, yeni bir başlangıç ve yeni olanaklar arayışıyla motorball sporuna atılır. Pervasız, yeni bilenmiş bıçak kadar keskin hırsıyla ortaya atılır ve sıralamada giderek yukarı tırmanır. En büyük düşmanlarının ise, kudretli motorball şampiyonu Jasugun ile babası yerine koyduğu Dr. Ido olacağından habersizdir! Hikâyenin, birbirinden çok farklı özelliklere sahip sporcuları ve sürükleyici, hareketli savaş sahneleriyle ünlü “Motorball” bölümleri başlıyor! Savaş Meleği Alita’nın üçüncü cildi de yine heyecanlı karşılaşmaların altına gizlenmiş büyük sorularla dolu!
 

{strong}Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği isimli kitap 212 sayfadan oluşmaktadır ; Yukito Kishiro tarafından kaleme alınmıştır. SATORİ tarafından 30.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği kitabın özetini okuyabilir, Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Savaş Meleği Alita Cilt 3 / Ölüm Meleği kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir