Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tılsımlı kolyenin mührü kırılmak üzere. Eğer tamir edilmezse kolyenin içinde sıkışıp kalan insan Moka’ya ne olacak? Herkes bir çözüm bulmaya çalışırken, Fanfan Won bir teklifte bulunuyor, Tsukune ve Moka kararsız ama başka çareleri de yok gibi görünüyor. Ne var ki kolyeyi tamir ettirmek için çıkacakları bu yolculukta onları bekleyen yeni zorlu düşmanlar var. Diğer taraftan Moka’nın geçmişiyle ilgili gizemler yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlıyor….
 

{strong}Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Akihisa İkeda tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 20.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 kitabın özetini okuyabilir, Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Rosario – Vampire Sezon 2 Cilt 7 / Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 7 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir