Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yeni dönem başladı. Okula yeni bir öğrenci geldi, Japonya’nın en büyük mafya ailelerinin birinin varisi olan Fanfan Won. Fanfan Tsukune’nin sahip olduğu güçten etkilenir ve ailesine katılması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Tam da o sıralarda okulda spor bayramı hazırlıkları son hız devam ederken Fanfan, Tsukune ve arkadaşlarıyla bir iddiaya girer. Kaybederlerse, sonuç Tsukune için büyük bir felakete sebep olabilir. Neyse ki Mizore, Yukari ve Kurumu’nun anneleri imdada yetişiyor!
 

{strong}Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Akihisa İkeda tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 17.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 kitabın özetini okuyabilir, Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Rosario + Vampire -Tılsımlı Kolye ve Vampir Sezon 2 Cilt 6 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir