Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi’ne girer. Buradaki öğrencilerin tuhaf durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Moka’yla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir.

Tsukune halinden çok memnundur. Ama bir dakika… Tsukune’nin boynunda hissettikleri Moka’nın sivri dişleri mi yoksa? Evet, Moka’nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!
 

{strong}Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Akihisa İkeda tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 08.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 kitabın özetini okuyabilir, Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Rosario + Vampire / Tılsımlı Kolye ve Vampir 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir