Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Sıradan bir genç olan Tsukune, yanlışlıkla canavarları insan dünyasına adapte edebilmek için açılmış bir yatılı okula kaydolur.
 
Yakışıklı bir genç olan Tsukune, kısa zamanda tüm kızların gözdesi haline gelir ancak okulun erkek öğrencileri de kendisinden nefret etmektedir ve onu bir kaşık suda boğmak için can atarlar. Hiç de sıradan olmayan bir vampire, Moka’ya âşık olunca, diğer kızlar da Tsukune’ye öfkelenmeye başlarlar.
 
Bakalım Tsukune kurtadamlar, vampirler ve aklınıza gelmeyen türlü canavarlarla dolu bu ortamda hayatta kalmayı ve bu tuhaf okuldan mezun olmayı başarabilecek mi?
 

{strong}Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 isimli kitap 188 sayfadan oluşmaktadır ; Akihisa İkeda tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 15.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Rosario and Vampire – Sezon 2 /Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir