Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SENPAI’DEN YEPYENİ BİR MANGA SERİSİ!
 
Artémis Enstitüsü’ne ulaştıklarında ahmaklığından taviz vermeyen Seth, Enstitü’yü yöneten ve büyücüleri kazıklayan sarı kedi Master Lord Majesty’ye milyarlarca dinar borçlanır. Bunun üzerine Mélie ve Doc ile aşırı gürültülü sanayi şehri Rumble Town’a doğru yola çıkarlar. Amaçları şehirde bir bir kaybolan insanların başına ne geldiğini araştırmak ve canlı bir Nemesis’i Artémis Enstitüsü’ne teslim ederek çok para kazanmaktır. Şehre vardıklarında, Nemesis terbiyecisi bir büyücünün peşinde olan gizemli büyücü Grimm ile tanışırlar.
 
Bu sırada Rumble Town’daki Engizisyon birliğinin yüzbaşısı Konrad de Marbourg şehri enfektelerden tamamen temizlemeye ant içmiş ve saldırıya geçmiştir. Rumble Town temellerinden sarsılırken Seth ve yoldaşları Nemesis saldırılarının arkasında kimin olduğunu keşfederler:
Nemesis terbiyecisi, Domitor Hameline…
 

{strong}Radiant 2 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Tony Valente tarafından kaleme alınmıştır. SENPAI tarafından 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Radiant 2 kitabın özetini okuyabilir, Radiant 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Radiant 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Radiant 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir